TEAM

Poule B-200063

Spelers

Matthijs

Mathijs de Groot

0 goals
Dennis

Dennis van Velzen

0 goals
Proxsys League

Dirk Jansma

1 goals
Tim

Tim Breedveld

5 goals
Sander

Sander Berben

0 goals
Proxsys League

Cas Temminck

2 goals
Proxsys League

Sietse Bakker

2 goals
Proxsys League

Rutger Verhoef

4 goals
Proxsys League

Victor Verhoef

1 goals
Proxsys League

Thomas Dirksen

9 goals
Proxsys League

Stan Temminck

0 goals
Proxsys League

Joey Peek

0 goals
Proxsys League

Justin Overeem

0 goals
Proxsys League

Sven Akkermans

0 goals
Proxsys League

Rick Aanen

6 goals
Proxsys League

Maarten Schipper

0 goals
Proxsys League

Justin Kramer

1 goals
Proxsys League

Hindrik Zijlstra

6 goals

Wedstrijd programma

10-02-2023 22.15 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: VHZ
24-02-2023 21.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM
03-03-2023 21.45 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal
10-03-2023 21.45 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Bierbarella
24-03-2023 21.45 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: LVT
27-03-2023 20.15 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: ZVG/Cagemax 3
14-04-2023 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: TEAM
28-04-2023 21.45 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: B/A Boys
12-05-2023 21.00 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: VDB Hout
15-05-2023 19.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: TEAM
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

20-01-2023 22.15 uur
3 TEAM 4 IBW
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Thomas Dirksen(3) Gescoord voor IBW: André van Rosmalen(1), Corné van Rosmalen(3)
13-01-2023 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Tim Breedveld(1) Gescoord voor VDB Hout: Niels Rousse(1), Dennis van den Berg(1), Danny Schaddelee(1)
19-12-2022 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Dream Team Gescoord voor Dream Team: Bart van Leeuwen(1), Corne den Breejen(1), Arnout van Arendonk(1) Gescoord voor TEAM: Sietse Bakker(1)
16-12-2022 21.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Pellikaan Arkel Gescoord voor TEAM: Tim Breedveld(1)
25-11-2022 22.15 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM
14-11-2022 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Dirk Jansma(1), Cas Temminck(2), Sietse Bakker(1), Rutger Verhoef(1), Thomas Dirksen(3), Hindrik Zijlstra(1) Gescoord voor ZVG/Cagemax 3: Samir Amanzada(1), Sabri Boukrouche(1), Emre Gulpinar(2)
26-10-2022 20.15 uur
2 TEAM 3 LVT
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Tim Breedveld(1), Rutger Verhoef(1) Gescoord voor LVT: Tobias Franken(1), Geerten Leijendekker(1), Milan de Jong(1)
21-10-2022 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Tim Breedveld(1), Thomas Dirksen(2), Rick Aanen(2), Justin Kramer(1) Gescoord voor Bierbarella: Roeland Boiten(2), Anton Schram(1), Kees Kampert(1)
14-10-2022 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Rutger Verhoef(2), Thomas Dirksen(1), Rick Aanen(2), Hindrik Zijlstra(3) Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Mohamed Dabdoubi(3), Marouane Badi(2), Samuel Lammers(1)
07-10-2022 22.15 uur
2 IBW 3 TEAM
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: IBW Gescoord voor IBW: Tesfalem Tekle(1), Mark Witte(1) Gescoord voor TEAM: Victor Verhoef(1), Rick Aanen(2)
meer wedstrijduitslagen