TEAM

Poule B-200063

Spelers

Matthijs

Mathijs de Groot

0 goals
Dennis

Dennis van Velzen

2 goals
Proxsys League

Dirk Jansma

1 goals
Tim

Tim Breedveld

6 goals
Sander

Sander Berben

2 goals
Proxsys League

Cas Temminck

2 goals
Proxsys League

Sietse Bakker

0 goals
Proxsys League

Rutger Verhoef

1 goals
Proxsys League

Victor Verhoef

1 goals
Proxsys League

Thomas Dirksen

1 goals
Proxsys League

Stan Temminck

0 goals
Proxsys League

Arco van Oord

3 goals
Proxsys League

Justin Overeem

0 goals
Proxsys League

Damian van de Laar

0 goals
Proxsys League

Rick Aanen

0 goals
Proxsys League

Maarten Schipper

0 goals
Proxsys League

Justin Kramer

0 goals
Proxsys League

Hindrik Zijlstra

10 goals

Wedstrijd programma

01-03-2024 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Jogadores CF U21
08-03-2024 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Bierbarella
22-03-2024 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: LVT
03-04-2024 20.15 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: ZVG/Cagemax 3
12-04-2024 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: TEAM
19-04-2024 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Supresa Events
26-04-2024 21.00 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM
03-05-2024 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: VDB Hout
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

16-02-2024 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Arco van Oord(1), Hindrik Zijlstra(2) Gescoord voor Sonac Vuren FC: Nevin van den Berg(2), Lecomte Tshikombe(1), Ibrahim Bilici(1)
09-02-2024 20.15 uur
3 VHZ 2 TEAM
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: VHZ Gescoord voor VHZ: Rudy Schrijver(1), Elroy Schrijver(1), Job Lanting(1) Gescoord voor TEAM: Tim Breedveld(2)
26-01-2024 19.30 uur
2 TEAM 1 IBW
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Tim Breedveld(1), Sander Berben(1) Gescoord voor IBW: Theo van Rosmalen(1)
12-01-2024 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Dennis van Velzen(1), Hindrik Zijlstra(2) Gescoord voor VDB Hout: Sander de Vries(1), Robert van den Heuvel(1)
18-12-2023 20.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: PD Scooters Gescoord voor TEAM: Dennis van Velzen(1), Hindrik Zijlstra(1)
15-12-2023 21.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Pellikaan Arkel Gescoord voor Pellikaan Arkel: Arjen van der Linden(1), Piet de Visser(2), Cees van Dieren(1), Ruben Ippel(1)
24-11-2023 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Victor Verhoef(1) Gescoord voor GVV Raptim: Bilal el Khalki(1), Nabil el Barnoussi(3), Anouar Boutachcourt(1)
06-11-2023 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: TEAM Gescoord voor ZVG/Cagemax 3: Sabri Boukrouche(1), Emre Gulpinar(2), Bilal Skaness(1), Ghilles Sedik(1)
27-10-2023 21.00 uur
7 TEAM 5 LVT
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Dirk Jansma(1), Tim Breedveld(2), Cas Temminck(1), Thomas Dirksen(1), Hindrik Zijlstra(2) Gescoord voor LVT: Rijko van der Linden(2), Huib 't Lam(2), Jos Visser(1)
20-10-2023 22.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Rutger Verhoef(1) Gescoord voor Bierbarella: Lennard Wemmenhove(1), Hans Versluis(1), Remon van Vuren(1)
meer wedstrijduitslagen