Proxsys League

Nieuwe scheidsrechters gezocht!

21 februari 2024

In een zoektocht naar nieuwe zaalvoetbalscheidsrechters houdt de KNVB in april 2024 een scheidsrechterscursus in samenwerking met ...

Kwartfinale Beker

21 februari 2024

De kwartfinales van het Bekertoernooi staan gepland op 25 en 27 maart:

Maandag 25 maart (Van Rappardhal)
19:30 FC De Lekkerbekkies ...

Poules

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 CFM/Transito 3 16 14 1 1 43 87-36 51
2 TN Trading 15 10 1 4 31 60-43 17
3 FC De Lekkerbekkies 15 8 2 5 26 65-58 7
4 Vakmensen direct 15 7 3 5 24 69-65 4
5 Leuk! Makelaars 13 6 5 2 23 66-49 17
6 Arabika Vertaalbureau 14 6 3 5 21 54-33 21
7 Dreamteam Quist Isolatie 13 5 4 4 19 66-44 22
8 Univé 14 6 1 7 19 49-59 -10
9 Goedhart Metselwerken 15 5 2 8 17 64-38 26
10 VVV voetbal 15 5 2 8 17 53-60 -7
11 Kapsalon Altena 15 2 0 13 6 57-94 -37
12 FC Kosova 16 2 0 14 6 66-177 -111

Wedstrijd programma

01-03-2024 16.00 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: GorinchemBeweegt
01-03-2024 16.18 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: GorinchemBeweegt
01-03-2024 16.36 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: GorinchemBeweegt
01-03-2024 16.54 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: GorinchemBeweegt
01-03-2024 17.12 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: GorinchemBeweegt
01-03-2024 17.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: GorinchemBeweegt
01-03-2024 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Jogadores CF U21
01-03-2024 19.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: LVT
01-03-2024 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: IBW
01-03-2024 20.15 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Supresa Events
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

28-02-2024 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: PROXSYS* 1 Gescoord voor PROXSYS* 1: Martijn Bok(1) Gescoord voor FC Spijkers: Hayrettin Ay(1), Illias Driouch(3), Youssef Lamrini(1), Baris Emre Usta(1), Rida Assaban(1), Jafaar Maslaaki(1), Mohammed Chaaby(1)
28-02-2024 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: De Derde Helft Gescoord voor De Derde Helft: Maarten van Bommel(1), Jorian de Gast(2) Gescoord voor Bikker bouw: Eric Post(1), Sander Antonio(1), Florius Pelikaan(1), Arjan van der Linden(1)
28-02-2024 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: De Kock Elektro Gescoord voor De Kock Elektro: Niels de Kock(2), Maurice Kaasjager(3) Gescoord voor Looijen/Spuitexpert: Ray Versluis(4), Mergim Shala(2)
28-02-2024 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: NWAC Gescoord voor NWAC: Dirk Dekker(1), Joey van der Steenhoven(2), Levi Splinters(1) Gescoord voor WKD Boys: Ben Snoei(1), Bastiaan Kornet(1), Leendert van der Sluis(2), Harm Hoogendoorn(4)
26-02-2024 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: VHZ Gescoord voor VHZ: Eltjo van Veen(2), Giovanni van der Sloot(2) Gescoord voor ZVG/Cagemax 3: Samir Amanzada(2), Oualid Hachhouch(1), Khadar Ismail(1)
26-02-2024 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FC De Lekkerbekkies Gescoord voor FC De Lekkerbekkies: Michiel Broer(1), Niels Hofman(1), Remco de Bruijn(1) Gescoord voor CFM/Transito 3: Gerard van den Adel(4), Jan Blokland(1)
23-02-2024 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TN Trading Gescoord voor TN Trading: Julian Visscher(1), Peter van Dongen(3), Jan Kooiman(1), Geerten Leijendekker(1) Gescoord voor Univé: Tim Hartman(1), Remco Vorthoren(1)
23-02-2024 21.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: VDB Hout Gescoord voor VDB Hout: Thomas Rousse(2), Niels Rousse(1), Thomas Hoogendoorn(1)
23-02-2024 21.00 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: PD Scooters Gescoord voor PD Scooters: Piet Damen(1), Boy Gruiters(1) Gescoord voor VHZ: Davey Mehl(1), Collin van Bezooijen(2), Giovanni van der Sloot(1)
23-02-2024 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Bierbarella Gescoord voor Bierbarella: Josbert Wemmenhove(1) Gescoord voor Pellikaan Arkel: Peter van Dongen(1), Niels van der Linden(1), Jan Kooijman(1), Jonathan Kooiman(1)
meer wedstrijduitslagen

Topscores

Proxsys League
1 Goals 38 Gerard van den Adel CFM/Transito 3
Proxsys League
2 Goals 25 Mergim Shala FC Kosova
Proxsys League
3 Goals 23 Nick Kant Goedhart Metselwerken
volledige scorelijst Poule A