Proxsys League

Kwartfinale Beker 2018-2019

13 maart 2019

Kwartfinales:
4-3-2019
21:00 Goedhart - Univé
21:45 Atletico N. - Los Majos Rojos 2-9

11-3-2019
21:00 CFM Transito 3 - Leuk! Makelaars ...

Uitslagen 2e ronde en kwartfinales!

03 februari 2019

Uitslagen 2e ronde:

Atletico Nacional - TEAM 5-3
Los Majos Rojos - FCSB 4-2
IBW - Goedhart Metselwerken 0-5
Jogadores CF3 - Werkendam ...


Poules

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 Los Majos Rojos 16 16 0 0 48 97-30 67
2 Rijk de Jongh Flowers 17 12 2 3 38 90-36 54
3 Goedhart Metselwerken 16 11 1 4 34 82-48 34
4 Univé 16 9 1 6 28 73-51 22
5 CFM/Transito 3 16 8 2 6 26 49-38 11
6 De Jongh Sport 16 7 3 6 24 62-67 -5
7 Feet This 16 7 2 7 23 64-71 -7
8 Jogadores CF 2 16 7 1 8 22 50-69 -19
9 ZVG U19 16 4 2 10 14 45-85 -40
10 Dream Team 15 3 0 12 9 32-64 -32
11 Bouwkwaliteitsborging.nl 14 2 2 10 8 43-73 -30
12 Panopticum Letsel 16 0 2 14 2 34-89 -55

Wedstrijd programma

20-03-2019 19.00 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Werkendam United
20-03-2019 19.45 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Hak Installatieservice
20-03-2019 20.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Z.V.V. MKB
20-03-2019 21.15 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Jogadores CF 3
20-03-2019 22.00 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FDG
21-03-2019 22.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: ZVG U19
22-03-2019 16.00 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Gorinchem Beweegt
22-03-2019 16.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Gorinchem Beweegt
22-03-2019 17.00 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Gorinchem Beweegt
22-03-2019 17.50 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Gorinchem Beweegt
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

18-03-2019 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Los Majos Rojos Gescoord voor Los Majos Rojos: Erik Blokland(1), Gerard van den Adel(1) Gescoord voor Rijk de Jongh Flowers: Peter van Dongen(1)
18-03-2019 21.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Atletico nacional Gescoord voor Atletico nacional: Jano Calor(1), Mergim Shala(2), Mohamed Adachour(1), Bilal El Khalki(1) Gescoord voor Totaal Leegstandsbeheer: Stefan Admiraal(2), Ludo de Heus(1)
15-03-2019 21.15 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: ZVG U19 Gescoord voor ZVG U19: Eltjo van Veen(3), Daan Goes(1), Daan Romijn(1), Pascal van Arkel(1) Gescoord voor Panopticum Letsel: Anouar Boutachkourt(1), Ziad Aboukhlal(1)
15-03-2019 20.30 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3 Gescoord voor CFM/Transito 3: Robert-Jan Heuvelman(1), Andre van den Adel(1)
15-03-2019 19.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Vakschilders Gescoord voor Vakschilders: Peter van Dongen(1), Jan Kooijman(1), Cees van Dieren(1) Gescoord voor Leuk! Makelaars: Faby Kelder(2), Raoul Boddeüs(1)
15-03-2019 19.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Damen Drukkers Gescoord voor Damen Drukkers: Bas van den Noort(1), Giel van Dijk(1) Gescoord voor FCF: Richard Monfrooij(1), Ronald Baks(1), Corne den Breejen(1)
13-03-2019 22.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Team Enjoy Gescoord voor PFF: Williane Mesker(1), Cathy Wijkamp(1), Nadine de Bruin(1)
13-03-2019 21.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: NWAC Gescoord voor NWAC: Remy van der Meijden(1), Dirk Dekker(2) Gescoord voor WKD Boys: Dirk Snoei(1), Anne Kampert(1), Otto Biesheuvel(2), Bart Jongejan(5)
13-03-2019 20.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Team Tredion Gescoord voor Team Tredion: James Moerkerken(2), Dennis van de Wijngaart(1), Bryan van Heijst(2), Christiaan Perrier(4) Gescoord voor FC Delfino: Saban Kaya(2), Ilhan Tekir(2), Kenan Ilgor(2), Ferhat Kaya(1)
13-03-2019 19.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FC de Lekkerbekkies Gescoord voor FC De Lekkerbekkies: Jan Paul Nieuwersteeg(2), Niels Hofman(2) Gescoord voor Amotor: Hicham Farhou(2), Youssef Lamrini(1), Rida Assaban(1), Nabil el Barnoussi(1)
meer wedstrijduitslagen

Topscores

Proxsys League
1 Goals 30 Gerard van den Adel Los Majos Rojos
Julian Visscher
2 Goals 24 Julian Visscher Rijk de Jongh Flowers
Proxsys League
3 Goals 24 Diewe Kolbach De Jongh Sport
volledige scorelijst Poule A