Poule C

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule C

Laatste nieuws uit Poule C

Dustain Saint-Germain kampioen poule C!

16 juni 2022

Dustain Saint-Germain moest van de laatste 2 wedstrijden er nog 1 zien te winnen om het kampioenschap veilig te stellen. Tegen Bik...

FC De Lekkerbekkies Kampioen poule C

03 september 2020

Gisterenavond speelde FC de Lekkerbekkies hun wedstrijd in poule C tegen Team Tredion.
Bij winst van Lekkerbekkies en puntenverlies...

meer nieuws uit Poule C

Stand Poule C

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 SBSM 22 19 0 3 57 142-58 84
2 Team Tredion 22 17 3 2 54 179-61 118
3 Looijen/Spuitexpert 22 16 0 6 48 195-102 93
4 Werkendam United 22 15 1 6 46 140-67 73
5 De Kock Elektro 22 13 0 9 39 104-68 36
6 FC Spijkers 22 12 1 9 37 113-103 10
7 De Derde Helft 22 10 1 11 31 86-100 -14
8 Bikker bouw 22 9 2 11 29 82-85 -3
9 Amigo Mexicano 22 6 0 16 18 94-114 -20
10 WKD Boys 22 6 0 16 18 55-105 -50
11 PROXSYS* 1 22 5 0 17 15 64-199 -135
12 NWAC 22 0 0 22 0 44-236 -192

Wedstrijd programma Poule C

29-05-2024 20.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Bestuur
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule C

08-05-2024 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Looijen/Spuitexpert Gescoord voor Werkendam United: Stefan Buitenhuis(2), Bastiaan Ritmeester(2), Wouter Ritmeester(1) Gescoord voor Looijen/Spuitexpert: Sam Versluis(1), Mergim Shala(3)
08-05-2024 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: De Derde Helft Gescoord voor De Derde Helft: Niels van de Bunt(3), Gerben 't Lam(4), Gert-Jan Blom(1) Gescoord voor PROXSYS* 1: Niels van Santen(1), Erik Boon(1)
08-05-2024 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Team Tredion Gescoord voor Team Tredion: Sven Noordijk(3), Ferhat Kaya(1), Jamy Goemaat(2), James 'el capitano' Moerkerken(3), Fitim Meha(8) Gescoord voor WKD Boys: Gert Paans(1), Harm Hoogendoorn(1)
08-05-2024 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: SBSM
01-05-2024 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FC Spijkers
01-05-2024 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: NWAC Gescoord voor NWAC: Dion Heiblom(1), Yoni Heiblom(1) Gescoord voor De Kock Elektro: Barend de Kock(3), Tom Tijssen(1), Mark Oudenaarden(1), Diederik van Trigt(1)
01-05-2024 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Bikker Bouw Gescoord voor Bikker bouw: Ruud Vink(5), Chris Herwig(1), Florius Pelikaan(1) Gescoord voor Amigo Mexicano: Mohamed Rahmani(1), Ziad el Harrak(2)
01-05-2024 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: PROXSYS* 1 Gescoord voor PROXSYS* 1: Niels van Santen(1) Gescoord voor Team Tredion: Sven Noordijk(1), Ferhat Kaya(2), James 'el capitano' Moerkerken(2), Ishtiaq Khan(1), Christiaan Perrier(5), Fitim Meha(7)
24-04-2024 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: WKD Boys Gescoord voor WKD Boys: Bart Hovestadt(1), Willem Kampert(1), Harm Hoogendoorn(1) Gescoord voor Bikker bouw: Gijsbert Clement(1)
24-04-2024 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Looijen/Spuitexpert Gescoord voor Looijen/Spuitexpert: Nick de Jong(1), Willem Looijen(1) Gescoord voor SBSM: Giovanni van der Sloot(1), Kevin Kornet(1), Remie Schuurman-van Klaveren(1)
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst Poule C

Proxsys League
1 Goals 85 Ray Versluis Looijen/Spuitexpert
Proxsys League
2 Goals 63 Fitim Meha Team Tredion
Patrick
3 Goals 45 Patrick Zwart SBSM
Naam Team Goals
4 Mergim Shala Looijen/Spuitexpert 39
5 Dennis Mijdam Werkendam United 34
6 Tarik Amjahed Amigo Mexicano 32
7 Stefan Buitenhuis Werkendam United 24
8 Barend de Kock De Kock Elektro 22
9 Kevin Kornet SBSM 21
10 Kyano Kwint PROXSYS* 1 19
11 Jamy Goemaat Team Tredion 19
12 Gert-Jan Blom De Derde Helft 19
13 Burim Jashari Looijen/Spuitexpert 19
14 Maurice Kaasjager De Kock Elektro 18
15 James 'el capitano' Moerkerken Team Tredion 18
16 Nick de Jong Looijen/Spuitexpert 17
17 Illias Driouch FC Spijkers 17
18 Ferhat Kaya Team Tredion 17
19 Barend Ippel Werkendam United 17
20 Bastiaan Ritmeester Werkendam United 16
21 Ruud Vink Bikker bouw 15
22 Hicham Farhou FC Spijkers 15
23 Jerzy Timmermans SBSM 15
24 Ismail el Ouratine Amigo Mexicano 15
25 Ziad el Harrak Amigo Mexicano 14
26 Florius Pelikaan Bikker bouw 14
27 Adem Kahraman FC Spijkers 13
28 Dirk Dekker NWAC 13
29 Gido Rottink SBSM 12
30 Giovanni van der Sloot SBSM 12
31 Mark Oudenaarden De Kock Elektro 12
32 Niels van de Bunt De Derde Helft 11
33 Sergio Thijs SBSM 11
34 Bart van Andel Team Tredion 10
35 Tjeerd Ippel Werkendam United 10
36 Christiaan Perrier Team Tredion 9
37 Jonathan van de Vliet De Kock Elektro 9
38 Harm Hoogendoorn WKD Boys 9
39 Sam Versluis Looijen/Spuitexpert 9
40 Jafaar Maslaaki FC Spijkers 9
41 Rida Assaban FC Spijkers 9
42 Eric Post Bikker bouw 9
43 Job Verploeg De Derde Helft 9
44 Erik Boon PROXSYS* 1 9
45 Chris Antonides NWAC 9
46 Marouane Asoud Amigo Mexicano 9
47 Sven Noordijk Team Tredion 9
48 Chris Herwig Bikker bouw 8
49 Willem Looijen Looijen/Spuitexpert 8
50 Hicham Amghar FC Spijkers 8
51 Ben Snoei WKD Boys 8
52 Willem van der Ham Bikker bouw 8
53 Niels van Santen PROXSYS* 1 8
54 Niels Ritmeester Werkendam United 7
55 Mohammed Chaaby FC Spijkers 7
56 Duane Ruijtink Team Tredion 7
57 Dico de Jong Team Tredion 7
58 Gijsbert Clement Bikker bouw 7
59 Gernard Schalk Werkendam United 7
60 Erik van de Bunt De Derde Helft 7
61 Gert Paans WKD Boys 7
62 Bart Hovestadt WKD Boys 7
63 Martijn Bok PROXSYS* 1 7
64 Youssef Lamrini FC Spijkers 7
65 Bert-Jan Klop De Kock Elektro 7
66 Johan Verhoeven PROXSYS* 1 7
67 Remy van der Meijden NWAC 7
68 Sabri Boukrouche FC Spijkers 7
69 Gerben 't Lam De Derde Helft 6
70 Sander Antonio Bikker bouw 6
71 Joey van der Steenhoven NWAC 6
72 Marnix Kemp De Derde Helft 6
73 Jorian de Gast De Derde Helft 6
74 Joery Durfort PROXSYS* 1 6
75 Mohammed Arroudi Amigo Mexicano 5
76 Leendert van der Sluis WKD Boys 5
77 Haras Sadat Amigo Mexicano 5
78 Wim van Driel De Derde Helft 5
79 Stefan Kool De Kock Elektro 5
80 Stefan de Kooter PROXSYS* 1 5
81 Yoesef Pyla SBSM 4
82 Wim Duynhouwer Werkendam United 4
83 Niels de Kock De Kock Elektro 4
84 Collin van Bezooijen SBSM 4
85 Davey Mehl SBSM 4
86 Karim Amri FC Spijkers 4
87 Imad Amjahed Amigo Mexicano 4
88 Tom Tijssen De Kock Elektro 4
89 Gildo Neto Team Tredion 4
90 Dustin van Bezooijen SBSM 3
91 Samir Elkhalki FC Spijkers 3
92 Owen Muller Team Tredion 3
93 Gerco Oskam De Derde Helft 3
94 Otto Biesheuvel WKD Boys 3
95 Sam Muilenburg Looijen/Spuitexpert 3
96 Mohamed Rahmani Amigo Mexicano 3
97 Arjan van der Linden Bikker bouw 3
98 Bastiaan Kornet WKD Boys 3
99 Willem Kampert WKD Boys 3
100 Ardie van Oudheusden NWAC 3
101 Yoni Heiblom NWAC 3
Naam Team Goals
102 Mitch Alberg Looijen/Spuitexpert 3
103 Peter van Berchum Werkendam United 3
104 Wouter Ritmeester Werkendam United 3
105 Anouar Boutachkourt FC Spijkers 3
106 Maarten van Bommel De Derde Helft 3
107 Hayrettin Ay FC Spijkers 3
108 Younes Abanaissa Amigo Mexicano 2
109 Michiel van Zanten Bikker bouw 2
110 John Pellikaan Bikker bouw 2
111 Wesley Vendeloo Looijen/Spuitexpert 2
112 Zamir Sadat Amigo Mexicano 2
113 Anouar Rahmani Amigo Mexicano 2
114 Kees Middelkoop De Kock Elektro 2
115 Ishtiaq Khan Team Tredion 2
116 Arno Albert WKD Boys 2
117 Derrick Brijder WKD Boys 2
118 Andre van den Adel WKD Boys 2
119 Dion Heiblom NWAC 2
120 Arnoud Gorter Werkendam United 2
121 Mohammed el Khalki (Sen.) FC Spijkers 2
122 Alper Gunes PROXSYS* 1 2
123 Remie Schuurman-van Klaveren SBSM 2
124 Zobaer Sadat Amigo Mexicano 1
125 Diederik van Trigt De Kock Elektro 1
126 Floris van de Craats Team Tredion 1
127 Serge Hol Team Tredion 1
128 Chawila Doekhi Team Tredion 1
129 Stefan Walhain Team Tredion 1
130 Kors Geurtsen Bikker bouw 1
131 Adrie Blom De Derde Helft 1
132 Jan Blom De Derde Helft 1
133 Dirkjan van Randwijk De Derde Helft 1
134 Reinier Crum De Derde Helft 1
135 Geert het Lam WKD Boys 1
136 Ayoub Abanaissa SBSM 1
137 Jeffrey Romeijn SBSM 1
138 Timothy Bonthius SBSM 1
139 Ziad Aboukhlal SBSM 1
140 Baris Emre Usta FC Spijkers 1
141 Jurgen Wasserman Bikker bouw 1
142 Dirk Snoei WKD Boys 1
143 Lucien van der Mooren PROXSYS* 1 1
144 Levi Splinters NWAC 1
145 Mohamed el Ouratine Amigo Mexicano 0
146 Khalid Bendami Amigo Mexicano 0
147 Jan van Gameren De Kock Elektro 0
148 Juan Pedro Urus De Kock Elektro 0
149 Jan Bogaard Team Tredion 0
150 Arnoud Stasse Team Tredion 0
151 Lex Kramers Bikker bouw 0
152 Jaco Vonk Bikker bouw 0
153 Kevin de Jong Bikker bouw 0
154 Adriaan Brandwijk Bikker bouw 0
155 Remon van Vuren Bikker bouw 0
156 Brian Vink Bikker bouw 0
157 Huib 't Lam De Derde Helft 0
158 Gerco de Leeuw De Derde Helft 0
159 Kenny Luderitz De Derde Helft 0
160 Gerard Blom De Derde Helft 0
161 Leon Hovestadt WKD Boys 0
162 Jan Willem Snoei WKD Boys 0
163 Sander Bok PROXSYS* 1 0
164 Bram van Wijnen PROXSYS* 1 0
165 Arthur Lemandoski PROXSYS* 1 0
166 Lars de Klein PROXSYS* 1 0
167 Stephan van Leeuwen NWAC 0
168 Harm Rijneveld NWAC 0
169 Cornelis van Giessen NWAC 0
170 Jarno van Oudheusden NWAC 0
171 Arjan van der Meijden NWAC 0
172 Jannick Pelle NWAC 0
173 Bart van Elzelingen NWAC 0
174 Marion Kant NWAC 0
175 Michel de Cloe NWAC 0
176 Jurre van Veen NWAC 0
177 Melle van Veen NWAC 0
178 Marvin Westerduin Looijen/Spuitexpert 0
179 Bjorn in t Veld Looijen/Spuitexpert 0
180 Gerben Looijen Looijen/Spuitexpert 0
181 Jordi van der Stelt Looijen/Spuitexpert 0
182 Noam van Wijk Looijen/Spuitexpert 0
183 Denzell van Veen Looijen/Spuitexpert 0
184 Menno Beusekamp Looijen/Spuitexpert 0
185 Marco van der Wal Looijen/Spuitexpert 0
186 Xander Schmidt Looijen/Spuitexpert 0
187 Antal Bekendam SBSM 0
188 Elroy Schrijver SBSM 0
189 Rinor Mustafa SBSM 0
190 Rico Limburg Werkendam United 0
191 Harm Hoogendoorn Werkendam United 0
192 Corstian Ritmeester Werkendam United 0
193 Rick de Kruijf Werkendam United 0
194 Mathias de Jong Werkendam United 0
195 Bram Ippel Werkendam United 0
196 Marc Paans Werkendam United 0
197 Nasser el Mousati FC Spijkers 0
198 Oualid Hachhouch FC Spijkers 0