Poule C

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule C

Laatste nieuws uit Poule C

Dustain Saint-Germain kampioen poule C!

16 juni 2022

Dustain Saint-Germain moest van de laatste 2 wedstrijden er nog 1 zien te winnen om het kampioenschap veilig te stellen. Tegen Bik...

FC De Lekkerbekkies Kampioen poule C

03 september 2020

Gisterenavond speelde FC de Lekkerbekkies hun wedstrijd in poule C tegen Team Tredion.
Bij winst van Lekkerbekkies en puntenverlies...

meer nieuws uit Poule C

Stand Poule C

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 Werkendam United 2 2 0 0 6 19-2 17
2 SBSM 2 2 0 0 6 12-2 10
3 Amigo Mexicano 2 2 0 0 6 11-5 6
4 FC Sporales 1 1 0 0 3 12-0 12
5 FC Spijkers 1 1 0 0 3 6-0 6
6 Team Tredion 2 1 0 1 3 4-8 -4
7 De Derde Helft 1 0 1 0 1 2-2 0
8 Bouwkwaliteitsborging.nl 2 0 1 1 1 4-5 -1
9 WKD Boys 1 0 0 1 0 1-5 -4
10 PROXSYS* 1 2 0 0 2 0 4-18 -14
11 Bikker bouw 2 0 0 2 0 2-16 -14
12 NWAC 2 0 0 2 0 1-15 -14

Wedstrijd programma Poule C

05-10-2022 19.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: WKD Boys
05-10-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: PROXSYS* 1
05-10-2022 21.00 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Team Tredion
05-10-2022 21.45 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Bikker Bouw
12-10-2022 19.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: De Derde Helft
12-10-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: NWAC
12-10-2022 21.00 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FC TZN
12-10-2022 21.45 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Bouwkwaliteitsborging.nl
19-10-2022 19.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Werkendam United
19-10-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Dustain Saint-Germain
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule C

28-09-2022 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FC Sporales Gescoord voor FC Sporales: Kubilay Atalay(3), Masoed Bidar(1), Baris Hosafci(8)
28-09-2022 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FC TZN Gescoord voor Amigo Mexicano: Ismail el Ouratine(1), Mohamed el Ouratine(2), Tarik Amjahed(1)
28-09-2022 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Werkendam United Gescoord voor Werkendam United: Niels Ritmeester(2), Dennis Meijdam(3), Tjeerd Ippel(4), Arnoud Gorter(1) Gescoord voor Bikker bouw: Florius Pelikaan(1)
28-09-2022 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: FC Spijkers Gescoord voor FC Spijkers: Youssef Lamrini(2), Hicham Amghar(1), Rida Assaban(2), Sabri Boukrouche(1)
21-09-2022 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Bouwkwaliteitsborging.nl Gescoord voor Bouwkwaliteitsborging.nl: Ruud Vink(2) Gescoord voor De Derde Helft: Rico van Doorn(1), Roel Wellner(1)
21-09-2022 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Dustain Saint-Germain Gescoord voor SBSM: Collin van Bezooijen(1), Fabian van Horssen(2), Patrick Zwart(3) Gescoord voor Team Tredion: Ray Versluis(1)
21-09-2022 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: PROXSYS* 1 Gescoord voor PROXSYS* 1: Lucien van der Mooren(1), Martijn Bok(3) Gescoord voor Amigo Mexicano: Ismail el Ouratine(2), Tarik Amjahed(3), Joseph Dakdan(1)
21-09-2022 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: NWAC Gescoord voor NWAC: Arjan van der Meijden(1) Gescoord voor Werkendam United: Niels Ritmeester(1), Stefan Buitenhuis(2), Bram Ippel(3), Dennis Meijdam(1), Tjeerd Ippel(2)
14-09-2022 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Team Tredion Gescoord voor Team Tredion: Ferhat Kaya(2), Duane Ruijtink(1) Gescoord voor Bouwkwaliteitsborging.nl: Erik Rietveld(2)
14-09-2022 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Bikker Bouw Gescoord voor Bikker bouw: Jurgen Wasserman(1) Gescoord voor SBSM: Patrick Zwart(2), Bastiaan van Horssen(1), Jerzy Timmermans(2), Davey Mehl(1)
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst Poule C

Proxsys League W7100016 - kopie
1 Goals 8 Baris Hosafci FC Sporales
Proxsys League
2 Goals 6 Tjeerd Ippel Werkendam United
Patrick
3 Goals 5 Patrick Zwart SBSM
Naam Team Goals
4 Tarik Amjahed Amigo Mexicano 4
5 Dennis Meijdam Werkendam United 4
6 Kubilay Atalay FC Sporales 3
7 Martijn Bok PROXSYS* 1 3
8 Bram Ippel Werkendam United 3
9 Niels Ritmeester Werkendam United 3
10 Ismail el Ouratine Amigo Mexicano 3
11 Erik Rietveld Bouwkwaliteitsborging.nl 2
12 Ruud Vink Bouwkwaliteitsborging.nl 2
13 Mohamed el Ouratine Amigo Mexicano 2
14 Ferhat Kaya Team Tredion 2
15 Fabian van Horssen SBSM 2
16 Jerzy Timmermans SBSM 2
17 Stefan Buitenhuis Werkendam United 2
18 Youssef Lamrini FC Spijkers 2
19 Rida Assaban FC Spijkers 2
20 Joseph Dakdan Amigo Mexicano 1
21 Masoed Bidar FC Sporales 1
22 Duane Ruijtink Team Tredion 1
23 Ray Versluis Team Tredion 1
24 Jurgen Wasserman Bikker bouw 1
25 Florius Pelikaan Bikker bouw 1
26 Rico van Doorn De Derde Helft 1
27 Roel Wellner De Derde Helft 1
28 Lucien van der Mooren PROXSYS* 1 1
29 Arjan van der Meijden NWAC 1
30 Collin van Bezooijen SBSM 1
31 Bastiaan van Horssen SBSM 1
32 Davey Mehl SBSM 1
33 Arnoud Gorter Werkendam United 1
34 Hicham Amghar FC Spijkers 1
35 Sabri Boukrouche FC Spijkers 1
36 Koen Vermeer Bouwkwaliteitsborging.nl 0
37 Chris Herwig Bouwkwaliteitsborging.nl 0
38 Robin Boom Bouwkwaliteitsborging.nl 0
39 Barry Boom Bouwkwaliteitsborging.nl 0
40 Leon Verweij Bouwkwaliteitsborging.nl 0
41 Albert Zwijnenburg Bouwkwaliteitsborging.nl 0
42 Brian Vink Bouwkwaliteitsborging.nl 0
43 Thomas Mulders Bouwkwaliteitsborging.nl 0
44 Frank Schotman Bouwkwaliteitsborging.nl 0
45 Bastiaan de Groot Bouwkwaliteitsborging.nl 0
46 Mark van Zanten Bouwkwaliteitsborging.nl 0
47 Joey van Putten Bouwkwaliteitsborging.nl 0
48 Jos Looman Bouwkwaliteitsborging.nl 0
49 Melvin van den Heuvel Bouwkwaliteitsborging.nl 0
50 Leon de leeuw Bouwkwaliteitsborging.nl 0
51 Sander Slomp Bouwkwaliteitsborging.nl 0
52 Marouane Asoud Amigo Mexicano 0
53 Imad Amjahed Amigo Mexicano 0
54 Yoesef Pyla Amigo Mexicano 0
55 Mohamed Rahmani Amigo Mexicano 0
56 Mohammed Arroudi Amigo Mexicano 0
57 Nick Oustadakis Amigo Mexicano 0
58 Serdar Ozen FC Sporales 0
59 Hasmat Rezazada FC Sporales 0
60 Sedat Gultekin FC Sporales 0
61 Savas Hosafci FC Sporales 0
62 Ashraf Hachhouch FC Sporales 0
63 Lloyd Amania FC Sporales 0
64 Sucru Kumuc FC Sporales 0
65 Yavuz Gultekin FC Sporales 0
66 Jan Bogaard Team Tredion 0
67 Floris van de Craats Team Tredion 0
68 Serge Hol Team Tredion 0
69 Ozcan Kaygan Team Tredion 0
70 Ishtiaq Khan Team Tredion 0
71 James 'el capitano' Moerkerken Team Tredion 0
72 Thom Buijk Team Tredion 0
73 Xander Schmidt Team Tredion 0
74 Mark Kortlever Team Tredion 0
75 Christiaan Perrier Team Tredion 0
76 Sven Noordijk Team Tredion 0
77 Mohamed Boukrouche Team Tredion 0
78 Patrick van Oord Team Tredion 0
79 Ilhan Tekir Team Tredion 0
80 Johnny Wijnbelt Team Tredion 0
81 Eric Post Bikker bouw 0
82 Michiel van Zanten Bikker bouw 0
83 Jaco Vonk Bikker bouw 0
84 Kevin de Jong Bikker bouw 0
85 Gijsbert Clement Bikker bouw 0
86 Sander Antonio Bikker bouw 0
87 Willem van der Ham Bikker bouw 0
88 Adriaan Brandwijk Bikker bouw 0
89 Remon van Vuren Bikker bouw 0
90 Steve Peeters Bikker bouw 0
91 Kors Geurtsen Bikker bouw 0
Naam Team Goals
92 Jason MC Dermott Bikker bouw 0
93 Daan Carpentier Bikker bouw 0
94 Henry Houweling Bikker bouw 0
95 Patrick Kroon Bikker bouw 0
96 Maarten van Bommel De Derde Helft 0
97 Julian van Haaften De Derde Helft 0
98 Niels van de Bunt De Derde Helft 0
99 Erik van de Bunt De Derde Helft 0
100 Peter van Doesburg De Derde Helft 0
101 Auke Molenaar De Derde Helft 0
102 Robin van Doorn De Derde Helft 0
103 Marnix Kemp De Derde Helft 0
104 Martien van Doesburg De Derde Helft 0
105 Sico Visser De Derde Helft 0
106 William van Leeuwen De Derde Helft 0
107 Gerco de Leeuw De Derde Helft 0
108 Wim van Driel De Derde Helft 0
109 Maurice van Leeuwen De Derde Helft 0
110 David Visser De Derde Helft 0
111 Hessel Breedveld De Derde Helft 0
112 Kenny Luderitz De Derde Helft 0
113 Leon Hovestadt WKD Boys 0
114 Dirk Snoei WKD Boys 0
115 Jan Willem Snoei WKD Boys 0
116 Ben Snoei WKD Boys 0
117 Bastiaan Kornet WKD Boys 0
118 Derrick Brijder WKD Boys 0
119 Renco van Weelden WKD Boys 0
120 Arno Albert WKD Boys 0
121 Ben Snoei WKD Boys 0
122 Bart Hovestadt WKD Boys 0
123 Gert Paans WKD Boys 0
124 Cornel Schalk WKD Boys 0
125 Niels van Santen PROXSYS* 1 0
126 Stefan de Kooter PROXSYS* 1 0
127 Johan Verhoeven PROXSYS* 1 0
128 Erik Boon PROXSYS* 1 0
129 Sander Bok PROXSYS* 1 0
130 Kyano Kwint PROXSYS* 1 0
131 Samuel Habton PROXSYS* 1 0
132 Arthur Lemandoski PROXSYS* 1 0
133 Lars de Klein PROXSYS* 1 0
134 Joery Durfort PROXSYS* 1 0
135 Remy van der Meijden NWAC 0
136 Ardie van Oudheusden NWAC 0
137 Dirk Dekker NWAC 0
138 Stephan van Leeuwen NWAC 0
139 Martijn van den Berg NWAC 0
140 Joey van der Steenhoven NWAC 0
141 Harm Rijneveld NWAC 0
142 Dion Heiblom NWAC 0
143 Chris Antonides NWAC 0
144 Cornelis van Giessen NWAC 0
145 John Scherff NWAC 0
146 Yoni Heiblom NWAC 0
147 Jarno van Oudheusden NWAC 0
148 Jannick Pelle NWAC 0
149 Bart van Elzelingen NWAC 0
150 Marion Kant NWAC 0
151 Michel de Cloe NWAC 0
152 Jurre van Veen NWAC 0
153 Timothy Bonthius SBSM 0
154 Tim Ritmeester SBSM 0
155 Sergio Thijs SBSM 0
156 Gido Rottink SBSM 0
157 Giovanni van der Sloot SBSM 0
158 Jeffrey Romeijn SBSM 0
159 Wim Duynhouwer Werkendam United 0
160 Wouter Ritmeester Werkendam United 0
161 Harm Hoogendoorn Werkendam United 0
162 Bastiaan Ritmeester Werkendam United 0
163 Gijs van Wageningen Werkendam United 0
164 Gernard Schalk Werkendam United 0
165 Guido Bakker Werkendam United 0
166 Peter van Berchum Werkendam United 0
167 Nico van Hoexum Werkendam United 0
168 Barend Ippel Werkendam United 0
169 Corné den Breejen Werkendam United 0
170 Corstian Ritmeester Werkendam United 0
171 Hayrettin Ay FC Spijkers 0
172 Illias Driouch FC Spijkers 0
173 Baris Emre Usta FC Spijkers 0
174 Mohammed el Khalki (Sen.) FC Spijkers 0
175 Hicham Farhou FC Spijkers 0
176 Samir Elkhalki FC Spijkers 0
177 Karim Amri FC Spijkers 0
178 Leendert van der Sluis WKD Boys 0