Poule B

Overzicht teams, uitslagen en standen van Poule B

Stand Poule B

Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor-Tegen Saldo
1 Dream Team 8 7 0 1 21 47-22 25
2 VDB Hout 7 5 0 2 15 37-14 23
3 VHZ 6 5 0 1 15 36-22 14
4 TEAM 7 5 0 2 15 34-31 3
5 Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 8 4 0 4 12 40-33 7
6 LVT 8 4 0 4 12 27-21 6
7 ZVG/Cagemax 3 8 4 0 4 12 41-38 3
8 Pellikaan Arkel 8 3 1 4 10 24-19 5
9 B/A Boys 6 3 0 3 9 16-18 -2
10 MC Donald's Gorinchem 8 2 1 5 7 13-32 -19
11 Bierbarella 8 2 0 6 6 16-32 -16
12 IBW 8 0 0 8 0 12-61 -49

Wedstrijd programma Poule B

07-12-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Pellikaan Arkel
09-12-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: FC TZN
09-12-2022 21.45 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: PROXSYS* 1
12-12-2022 19.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: B/A Boys
14-12-2022 19.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: IBW
14-12-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: MC Donald's Gorinchem
16-12-2022 19.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: VHZ
16-12-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Bierbarella
16-12-2022 21.00 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Pellikaan Arkel
19-12-2022 20.15 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Dream Team
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen Poule B

25-11-2022 19.45 uur
7 LVT 1 IBW
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: LVT Gescoord voor LVT: Marenthe Bogerd(1), Tobias Franken(1), Geerten Leijendekker(2), Gerben 't Lam(1), Sietze Leiendekker(2) Gescoord voor IBW: Martijn Kooij(1)
25-11-2022 19.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Mohamed Dabdoubi(2) Gescoord voor Pellikaan Arkel: Piet de Visser(4), Jan Kooijman(2), Jonathan Kooiman(1), Arco Kooiman(1)
21-11-2022 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: ZVG/Cagemax 3 Gescoord voor ZVG/Cagemax 3: Samir Amanzada(8), Mohamed Boukrouche(1), Oualid Hachhouch(1) Gescoord voor Bierbarella: Lennard Wemmenhove(1), Erik Post(1)
21-11-2022 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Dream Team Gescoord voor Dream Team: Bart van Leeuwen(5), Corne den Breejen(6) Gescoord voor MC Donald's Gorinchem: Nevin van den Berg(3), Lecomte Tshikombe(1)
18-11-2022 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: VDB Hout
18-11-2022 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Pellikaan Arkel Gescoord voor Pellikaan Arkel: Niels van der Linden(2), Piet de Visser(1) Gescoord voor VHZ: Davey Mehl(1), Elroy Schrijver(1), Brandon Markham(1), Eltjo van Veen(1)
18-11-2022 19.30 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: B/A Boys Gescoord voor B/A Boys: Rene Slinger(2), Nick den Haan(1), Arie Pieter Ippel(1) Gescoord voor MC Donald's Gorinchem: Nevin van den Berg(1)
16-11-2022 19.30 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Said Amaaouch(1), Andre van der Adel(4), Mohamed Dabdoubi(2), Marouane Badi(3) Gescoord voor IBW: Bjarne Verhulst(2)
14-11-2022 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: TEAM Gescoord voor TEAM: Dirk Jansma(1), Cas Temminck(2), Sietse Bakker(1), Rutger Verhoef(1), Thomas Dirksen(3), Hindrik Zijlstra(1) Gescoord voor ZVG/Cagemax 3: Samir Amanzada(1), Sabri Boukrouche(1), Emre Gulpinar(2)
14-11-2022 21.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: LVT Gescoord voor LVT: Marenthe Bogerd(1) Gescoord voor Dream Team: Corne den Breejen(1), Arnout van Arendonk(1), Leon Blom(1)
meer wedstrijduitslagen

Scorelijst Poule B

Proxsys League
1 Goals 18 Thomas Rousse VDB Hout
Proxsys League
2 Goals 14 Samir Amanzada ZVG/Cagemax 3
Proxsys League
3 Goals 13 Arnout van Arendonk Dream Team
Naam Team Goals
4 Corne den Breejen Dream Team 11
5 Mohamed Dabdoubi Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 10
6 Bart van Leeuwen Dream Team 8
7 Nevin van den Berg MC Donald's Gorinchem 7
8 Piet de Visser Pellikaan Arkel 7
9 Jordi van Mill VHZ 6
10 Sabri Boukrouche ZVG/Cagemax 3 6
11 Thomas Dirksen TEAM 6
12 Rick Aanen TEAM 6
13 Hindrik Zijlstra TEAM 6
14 Job Lanting VHZ 6
15 Marouane Badi Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 6
16 Geerten Leijendekker LVT 5
17 Brandon Markham VHZ 5
18 Sander de Vries VDB Hout 5
19 Andre van der Adel Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 4
20 Enes Zencirkiran ZVG/Cagemax 3 4
21 Erik Post Bierbarella 4
22 Jacco de Leeuw Dream Team 4
23 Tobias Franken LVT 4
24 Rutger Verhoef TEAM 4
25 Rudy Schrijver VHZ 4
26 Tarik Amjahed ZVG/Cagemax 3 3
27 Nick den Haan B/A Boys 3
28 Eltjo van Veen VHZ 3
29 Robert van den Heuvel VDB Hout 3
30 Jan Kooijman Pellikaan Arkel 3
31 Said Amaaouch Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 3
32 Arie Pieter Ippel B/A Boys 3
33 Kees Kampert Bierbarella 3
34 Marenthe Bogerd LVT 3
35 Tim Breedveld TEAM 3
36 Ivo Dolislager VDB Hout 3
37 Jeffrey Scheffers ZVG/Cagemax 3 2
38 Emre Gulpinar ZVG/Cagemax 3 2
39 Rene Slinger B/A Boys 2
40 Roeland Boiten Bierbarella 2
41 Dick van Rosmalen Bierbarella 2
42 Sietze Leiendekker LVT 2
43 Cas Temminck TEAM 2
44 Daan Romijn VHZ 2
45 Thomas Hoogendoorn VDB Hout 2
46 Koen Dekker Pellikaan Arkel 2
47 Niels van der Linden Pellikaan Arkel 2
48 Bjarne Verhulst IBW 2
49 Floris Brouwer Dream Team 2
50 Anton Schram Bierbarella 2
51 Rijko van der Linden LVT 2
52 Lecomte Tshikombe MC Donald's Gorinchem 2
53 Elroy Schrijver VHZ 2
54 Jonathan Kooiman Pellikaan Arkel 2
55 Tesfalem Tekle IBW 2
56 Remco Vorthoren IBW 2
57 Davey Mehl VHZ 2
58 Bilal Faik ZVG/Cagemax 3 1
59 Yousef Pyla ZVG/Cagemax 3 1
60 Mohamed Boukrouche ZVG/Cagemax 3 1
61 Oualid Hachhouch ZVG/Cagemax 3 1
62 Kees van Andel B/A Boys 1
63 Kevin Cornet B/A Boys 1
64 Giel van Dijk B/A Boys 1
65 Remko Knoop Dream Team 1
66 Arthur van Driel Dream Team 1
67 Leon Blom Dream Team 1
68 Mats van Velzen Dream Team 1
69 Hans Versluis Bierbarella 1
70 Lennard Wemmenhove Bierbarella 1
71 Florius Pellikaan Bierbarella 1
72 Rubert Roest LVT 1
73 Timon Reijersen van Buuren LVT 1
74 Reinier Crum LVT 1
75 Gerben 't Lam LVT 1
76 Menno van der Linden LVT 1
77 Milan de Jong LVT 1
78 Randal Hak MC Donald's Gorinchem 1
79 Dalian van den Berg MC Donald's Gorinchem 1
80 John van Pelt MC Donald's Gorinchem 1
81 Clanned Heijkoop MC Donald's Gorinchem 1
82 Dirk Jansma TEAM 1
83 Victor Verhoef TEAM 1
84 Justin Kramer TEAM 1
85 Michael de Heus VDB Hout 1
86 Niels Rousse VDB Hout 1
87 Dennis van den Berg VDB Hout 1
88 Danny Schaddelee VDB Hout 1
89 Arjen van der Linden Pellikaan Arkel 1
90 Cees van Dieren Pellikaan Arkel 1
91 Arco Kooiman Pellikaan Arkel 1
92 Martijn Kooij IBW 1
93 Richard Kramer IBW 1
94 Danny van Dijk IBW 1
95 Mark Witte IBW 1
96 Bart Jongejan Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 1
Naam Team Goals
97 Samuel Lammers Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 1
98 Sietse Bakker TEAM 1
99 Toine van der Pijl IBW 1
100 Azwien Khadje ZVG/Cagemax 3 0
101 Ozgur Genk ZVG/Cagemax 3 0
102 Fadelme Elonga ZVG/Cagemax 3 0
103 Bilal Skaness ZVG/Cagemax 3 0
104 Jamiro Libretto ZVG/Cagemax 3 0
105 Ghilles Sedik ZVG/Cagemax 3 0
106 Chamsedinne Sellami ZVG/Cagemax 3 0
107 Abdus Zenzirkiran ZVG/Cagemax 3 0
108 Ivan Visser B/A Boys 0
109 Arjen de Keyzer B/A Boys 0
110 Rico Limburg B/A Boys 0
111 Danny van Berchum B/A Boys 0
112 Pierre Zwets B/A Boys 0
113 Robin Groeneveld B/A Boys 0
114 Maarten van der Meijden Dream Team 0
115 Maarten van Santen Dream Team 0
116 Jean-Luc van Mourik Dream Team 0
117 Dennis van Horssen Dream Team 0
118 Rick van Ginkel Dream Team 0
119 Patrick van den Hurk Dream Team 0
120 Dave de Baar Dream Team 0
121 Matthijs Versluis Bierbarella 0
122 Willem Kampert Bierbarella 0
123 Andre van den Adel Bierbarella 0
124 Johan Verdoorn Bierbarella 0
125 Dirk-Jan versluis Bierbarella 0
126 Dick Hovestadt Bierbarella 0
127 Christiaan Verdoorn Bierbarella 0
128 Anne Kampert Bierbarella 0
129 Willem Bikker LVT 0
130 Lennart de Groot LVT 0
131 Huib 't Lam LVT 0
132 Job Verploeg LVT 0
133 Alexander McDermott MC Donald's Gorinchem 0
134 Michael van der Molen MC Donald's Gorinchem 0
135 Roar Hendel MC Donald's Gorinchem 0
136 Mike Schmidt MC Donald's Gorinchem 0
137 Bram Heijkoop MC Donald's Gorinchem 0
138 Jacco Kaasjager MC Donald's Gorinchem 0
139 Rudy Dijkstra MC Donald's Gorinchem 0
140 Nolen Vink MC Donald's Gorinchem 0
141 Dennis van Velzen TEAM 0
142 Sander Berben TEAM 0
143 Stan Temminck TEAM 0
144 Joey Peek TEAM 0
145 Justin Overeem TEAM 0
146 Sven Akkermans TEAM 0
147 Maarten Schipper TEAM 0
148 Collin van Bezooijen VHZ 0
149 Jerzy Timmermans VHZ 0
150 Fabian van Horssen VHZ 0
151 Sergio Thijs VHZ 0
152 Gido Rottink VHZ 0
153 Fitim Meha VHZ 0
154 Marvin Westerduin VHZ 0
155 Mark Baegen VHZ 0
156 Nick den Haan VDB Hout 0
157 Kevin van Vuren VDB Hout 0
158 Stanley Muilwijk VDB Hout 0
159 Youri Huyzer VDB Hout 0
160 David Bokov VDB Hout 0
161 Peter van Dongen Pellikaan Arkel 0
162 John Pellikaan Pellikaan Arkel 0
163 Niek Cardol Pellikaan Arkel 0
164 Arjen versteeg Pellikaan Arkel 0
165 Joel Sinke Pellikaan Arkel 0
166 Matthijs Kooiman Pellikaan Arkel 0
167 Job Verploeg Pellikaan Arkel 0
168 Gerben Versluis Pellikaan Arkel 0
169 Xander Vroegh Pellikaan Arkel 0
170 Martin Zwijgers Pellikaan Arkel 0
171 Bastiaan voor den Dag IBW 0
172 André van Rosmalen IBW 0
173 Corné van Rosmalen IBW 0
174 Willem van der Ham IBW 0
175 Theo van Rosmalen IBW 0
176 Hendri Kant IBW 0
177 Arie de Heer IBW 0
178 Ziya Dogan IBW 0
179 Davy Versluis IBW 0
180 Matthias de Jong IBW 0
181 Melvin de Jonge Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 0
182 Gabe Sesay Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 0
183 Royston Drenthe Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 0
184 Seth MC Donald's Gorinchem 0
185 Mathijs de Groot TEAM 0
186 Johan Cornet VDB Hout 0
187 Omar Garcia Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop 0
188 Gijsbert Clements Bierbarella 0
189 Jason MC Dermott MC Donald's Gorinchem 0