Goedhart Metselwerken

Proxsys League -W7230059

Spelers

Proxsys League

Martin Zwijgers

0 goals
Proxsys League -W7230066

Marco Goedhart

2 goals
Proxsys League

Diedrik Buijs

1 goals
Proxsys League-W7010007

Remco Klein

8 goals
Proxsys League

Mark van Berchum

0 goals
Proxsys League

Jan Willem Snoei

5 goals
Proxsys League -W7230069

Daan Carpentier

25 goals
Proxsys League

Koos Willemsen

0 goals
Proxsys League -W7230072

Joel Sinke

17 goals
Hendrik

Hendrik Middelkoop

0 goals
Proxsys League

Rob van Dam

0 goals
Proxsys League

Jarno Kraaij

1 goals
Proxsys League -W7230079

Johan Woltman

21 goals
Proxsys League -W7230063

Florius Pellikaan

8 goals
Proxsys League

Michael Visser

0 goals
Proxsys League

Bram de Vlaam

0 goals
Proxsys League -W7230076

Arjen Versteeg

0 goals
Proxsys League

Bastiaan Ritmeester

4 goals

Wedstrijd programma

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

10-07-2020 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: ZVG U19 Gescoord voor ZVG U19: Julian de Vries(1), Pascal van Arkel(1), Youri de Jong(1) Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Jan Willem Snoei(1), Daan Carpentier(2), Joel Sinke(1)
28-02-2020 21.15 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Goedhart Metselwerken
21-02-2020 19.30 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: VHZ Gescoord voor VHZ: Rudy Schrijver(1), Elroy Schrijver(2), Brandon Markham(1) Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Remco Klein(1), Daan Carpentier(2), Joel Sinke(1), Florius Pellikaan(2)
10-02-2020 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Goedhart Metselwerken Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Marco Goedhart(1), Jan Willem Snoei(1), Daan Carpentier(2) Gescoord voor VVV voetbal: Berkant Kocak(1), Jenner Koek(2)
07-02-2020 21.30 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Leuk! Makelaars Gescoord voor Leuk! Makelaars: Sjoerd Houdkamp(1) Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Remco Klein(1), Daan Carpentier(2), Joel Sinke(1)
20-01-2020 21.00 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Goedhart Metselwerken Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Jan Willem Snoei(3), Joel Sinke(1) Gescoord voor Los Majos Rojos: Gerard van den Adel(1), Erik Blokland(1)
17-01-2020 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Univé Gescoord voor Univé: Tim Hartman(1), Kevin Sluijk(1), Youri Huyzer(1) Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Daan Carpentier(2), Jarno Kraaij(1), Johan Woltman(2)
06-01-2020 21.45 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Goedhart Metselwerken Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Daan Carpentier(1), Joel Sinke(2), Florius Pellikaan(1) Gescoord voor DT Transport: Peter van Dongen(3), David Timmer(1)
13-12-2019 19.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3 Gescoord voor CFM/Transito 3: Robert-Jan Heuvelman(1) Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Bastiaan Ritmeester(4), Diedrik Buijs(1)
29-11-2019 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Goedhart Metselwerken Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Remco Klein(2), Daan Carpentier(2), Joel Sinke(1), Johan Woltman(2) Gescoord voor ZVG U19: Julian de Vries(1), Chilles Sedik(2)
meer wedstrijduitslagen