CFM/Transito 3

Proxsys League -W7230019

Spelers

Proxsys League -W7230003

Dick van Rosmalen

1 goals
Proxsys League -W7230010

Bram Verbeek

5 goals
Proxsys League -W7230007

Peter Brand

0 goals
Proxsys League

Wouter Ritmeester

0 goals
Proxsys League

Lars van Aalst

1 goals
Proxsys League -W7230022

Bastiaan Ritmeester

1 goals
Proxsys League

Bram Ippel

1 goals
Proxsys League -W7230016

Anton Schram

0 goals
Proxsys League -W7230004

Peter van Berchum

1 goals
Robbert Jan

Robert-Jan Heuvelman

3 goals
Proxsys League

Kees Weijma

0 goals
Hans

Hans Versluis

0 goals
Proxsys League

Leon Hovestadt

0 goals
Proxsys League

Andre van den Adel

8 goals
Proxsys League

Rico Romijn

2 goals
Proxsys League

Harm Hoogendoorn

2 goals

Wedstrijd programma

07-02-2020 19.45 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: VHZ
14-02-2020 21.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Feet This
21-02-2020 22.00 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3
13-03-2020 22.15 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Leuk! Makelaars
20-03-2020 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: CFM/Transito 3
03-04-2020 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Univé
17-04-2020 19.00 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3
01-05-2020 21.45 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Goedhart Metselwerken
15-05-2020 21.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

17-01-2020 19.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: ZVG U19
06-01-2020 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Los Majos Rojos Gescoord voor Los Majos Rojos: Gerard van den Adel(2), Thomas van Rosmalen(2)
13-12-2019 19.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3 Gescoord voor CFM/Transito 3: Robert-Jan Heuvelman(1) Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Bastiaan Ritmeester(4), Diedrik Buijs(1)
29-11-2019 19.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: DT Transport Gescoord voor DT Transport: Maurice de Bruijn(2)
22-11-2019 19.30 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: CFM/Transito 3 Gescoord voor CFM/Transito 3: Harm Hoogendoorn(2) Gescoord voor Univé: Tim Hartman(2), Kevin Sluijk(2), Youri Huyzer(2)
15-11-2019 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Thonus Dak / SNoordijk Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Vincent Vlot(1), Zascha van den Heuvel(2), Sven Noordijk(1), Corne den Breejen(1)
08-11-2019 22.15 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3 Gescoord voor CFM/Transito 3: Andre van den Adel(2) Gescoord voor Leuk! Makelaars: Robin IJsselstein(2), Faby Kelder(1)
14-10-2019 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Dream Team
11-10-2019 21.30 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3 Gescoord voor CFM/Transito 3: Bastiaan Ritmeester(1), Andre van den Adel(4), Rico Romijn(2) Gescoord voor Feet This: Floris Oomen(1), Tjeerd Ippel(1)
27-09-2019 21.30 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: CFM/Transito 3 Gescoord voor CFM/Transito 3: Dick van Rosmalen(1), Bram Ippel(1), Peter van Berchum(1) Gescoord voor VHZ: Jerzy Timmermans(1), Job Lanting(2)
meer wedstrijduitslagen