Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop

Spelers

Proxsys League

Omar Garcia

3 goals
Proxsys League

Said Amaaouch

4 goals
Proxsys League

Andre van der Adel

15 goals
Proxsys League

Bart Jongejan

1 goals
Proxsys League

Mohamed Dabdoubi

28 goals
Proxsys League

Marouane Badi

27 goals
Proxsys League

Melvin de Jonge

0 goals
Proxsys League

Samuel Lammers

31 goals
Proxsys League

Gabe Sesay

0 goals
Proxsys League

Royston Drenthe

0 goals
Proxsys League

Kevin Kanselaar

0 goals
Proxsys League

Baris Ozen

0 goals
Proxsys League

Said Achoukhi

1 goals
Proxsys League

Gerard van den Adel

0 goals
Proxsys League

Yjomas Hogendoorn

0 goals

Wedstrijd programma

meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

12-05-2023 19.30 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: LVT Gescoord voor LVT: Willem Bikker(1), Rijko van der Linden(1), Geerten Leijendekker(1), Sietze Leiendekker(1) Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Mohamed Dabdoubi(3), Marouane Badi(2), Samuel Lammers(4)
01-05-2023 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Marouane Badi(1), Samuel Lammers(2), Said Achoukhi(1) Gescoord voor VDB Hout: Niels Rousse(1)
28-04-2023 20.15 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Pellikaan Arkel Gescoord voor Pellikaan Arkel: John Pellikaan(1), Jan Kooijman(1) Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Mohamed Dabdoubi(1), Samuel Lammers(2)
14-04-2023 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Mohamed Dabdoubi(3), Samuel Lammers(3) Gescoord voor Bierbarella: Matthijs Versluis(1), Hans Versluis(3), Anton Schram(2), Kees Kampert(2)
31-03-2023 20.15 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: IBW Gescoord voor IBW: Tesfalem Tekle(1), Remco Vorthoren(1), Theo van Rosmalen(1), Martijn Kooij(2) Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Omar Garcia(3), Mohamed Dabdoubi(3), Marouane Badi(1), Samuel Lammers(1)
13-03-2023 20.15 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Marouane Badi(4), Samuel Lammers(2) Gescoord voor ZVG/Cagemax 3: Samir Amanzada(4), Sabri Boukrouche(1), Abdus Zenzirkiran(1)
06-03-2023 19.30 uur
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Dream Team Gescoord voor Dreamteam/ISOhome: Corne den Breejen(1), Floris Brouwer(1), Mats van Velzen(2) Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Samuel Lammers(1)
03-03-2023 21.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Andre van der Adel(1), Mohamed Dabdoubi(2), Marouane Badi(2), Samuel Lammers(3) Gescoord voor TEAM: Thomas Dirksen(5)
24-02-2023 19.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Garcia Zaalvoetbal Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Andre van der Adel(4), Marouane Badi(2), Samuel Lammers(2) Gescoord voor B/A Boys: Kees van Andel(2), Pierre Zwets(1), Nick den Haan(2), Arie Pieter Ippel(1)
10-02-2023 19.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: MC Donald's Gorinchem Gescoord voor MC Donald's Gorinchem: Nevin van den Berg(6), Lecomte Tshikombe(2) Gescoord voor Garcia Zaalvoetbal/Altena Barbershop: Samuel Lammers(3), Said Amaaouch(1)
meer wedstrijduitslagen