Thonus Dak / SNoordijk

Zonder logo Den Uijl Thonus Dak SNoordijk

Spelers

Vinnie Thonus Dak

Vincent Vlot

5 goals
Mihailovitch

Michiel van Zanten

0 goals
Patje

Patrick Kroon

0 goals
Zascha vd Heuvel

Zascha van den Heuvel

8 goals
Mark

Mark Kortlever

0 goals
Proxsys League

Sander Antonio

0 goals
Diewe Kolbach

Diewe Kolbach

7 goals
Proxsys League

Peter Flint

0 goals
Sven Noordijk

Sven Noordijk

7 goals
Aad Dekkers deel 2

Aad Dekkers

0 goals
Proxsys League

Johnny Wijnbelt

0 goals
Proxsys League

Tutu Ndona

0 goals
Proxsys League

Hindrik Zijlstra

0 goals
Corne de Breejen

Corne den Breejen

5 goals
Proxsys League

Alexander MCDermott

1 goals
Jeffrey vd Meijden

Jeffrey van der Meijden

6 goals
Proxsys League

Damien van de Heuvel

0 goals
Jorg van Stigt 2019

Jorg van Stigt

0 goals

Wedstrijd programma

13-12-2019 20.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: ZVG U19
10-01-2020 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Thonus Dak / SNoordijk
17-01-2020 21.30 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: De Jongh Sport
20-01-2020 19.30 uur
VS
Locatie: Van Rappardhal Zaalwacht: Feet This
07-02-2020 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: De Jongh Sport
14-02-2020 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Leuk! Makelaars
21-02-2020 19.45 uur
VS
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Univé
13-03-2020 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: De Jongh Sport
20-03-2020 19.30 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: CFM/Transito 3
27-03-2020 20.15 uur
VS
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Goedhart Metselwerken
meer aankomende wedstrijden

Wedstrijd uitslagen

29-11-2019 19.00 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Los Majos Rojos Gescoord voor Los Majos Rojos: Gerard van den Adel(1), Erik Blokland(1) Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Jeffrey van der Meijden(2)
22-11-2019 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Thonus Dak / SNoordijk Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Jeffrey van der Meijden(2), Sven Noordijk(1) Gescoord voor Goedhart Metselwerken: Daan Carpentier(2)
15-11-2019 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Thonus Dak / SNoordijk Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Vincent Vlot(1), Zascha van den Heuvel(2), Sven Noordijk(1), Corne den Breejen(1)
08-11-2019 20.15 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: VHZ Gescoord voor VHZ: Elroy Schrijver(1), Brandon Markham(2) Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Jeffrey van der Meijden(2), Corne den Breejen(1), Diewe Kolbach(1)
25-10-2019 22.15 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Thonus Dak / SNoordijk Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Vincent Vlot(1), Zascha van den Heuvel(1), Corne den Breejen(2), Alexander MCDermott(1) Gescoord voor Univé: Tim Hartman(2), Kevin Sluijk(2), Toine van der Pijl(1)
11-10-2019 19.30 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: Thonus Dak / SNoordijk Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Vincent Vlot(2), Zascha van den Heuvel(4), Diewe Kolbach(2), Sven Noordijk(1)
04-10-2019 19.45 uur
Locatie: Hoefslag Zaalwacht: Dream Team Gescoord voor Dream Team: Floris Brouwer(1) Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Diewe Kolbach(3), Sven Noordijk(2), Corne den Breejen(1)
20-09-2019 19.30 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: De Jongh Sport Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Diewe Kolbach(1), Sven Noordijk(2)
13-09-2019 19.30 uur
Locatie: Oosterbliek Zaalwacht: DT Transport Gescoord voor DT Transport: Peter van Dongen(1), Daniel de Bruijn(1), Koen van Dongen(1), David Timmer(1) Gescoord voor Thonus Dak / SNoordijk: Vincent Vlot(1), Zascha van den Heuvel(1)
meer wedstrijduitslagen